Cinsellik

Cinsel Güç Arttıran Bitkisel Yöntemler

Hem kadınların ama öncelikle erkeklerin belki de en yaygın görülen cinsel sorunların başında cinsel güçsüzlük ya da iktidarsızlık adı verilen sorun geliyor.Cinsel güçsüzlük psikolojik olabileceği gibi fizyolojik bir takım rahatsızlıklardan kaynaklanabiliyor veya tamamen beslenme eksikliğinden, kötü bir yaşam tarzı sürmeden kaynaklanabiliyor.Cinsel güç bitkisel tedavi ile yerine gelebilir.

Erkeklerde cinsel güç bitkisel tedavisi için macunun yapılışı tarifi şöyledir: 1 kilo kaliteli bal, 2 çorba kaşığı kişniş, 3 çorba kaşığı toz zencefil, 4 tatlı kaşığı arı poleni, 3 çorba kaşığı kırmızı ginseng(dövülmüş halde), 2 çorba kaşığı kakule, 4 tatlı kaşığı türk kahvesi, 100 gram dövülmüş çam fıstığı.Tüm malzemeleri bir kapta karıştırıp macun kıvamına gelen kuvvet macununu yiyin.

Sağlıklı bir cinsel yaşam için cinsel güç bitkisel tedavinin yanı sıra egzersiz de yapmalı. Hafif ve fazla yorucu olmayan bir egzersiz programı yürütmek faydalı olur. Ağır egzersizlerle yağ dokusu hızlı bir şekilde azalıyor. Bu da cinsel performansın düşmesine neden olabiliyor. Yoga, meditasyon gibi gevşeme tekniklerinden yararlanılabilir.

Bir cevap yazın