Cinsellik

Cinsel yaşam nasıl canlandırılır?

Bir süredir monoton giden cinsel yaşamınıza biraz renk katmak için biraz değişiklik yapma zamanı! Birlikte olduğunuz kişiyi seviyor olabilirsiniz fakat; uzun süreli beraberlikler de tekdüzen bir ilişki her iki taraf içinde eski şehvetini kaybedebilir. Şimdi birkaç teknikle cinsel yaşamınızı canlandırın.

Küçük sihirli dokunuşlarınızla karşı tarafı baştan çıkarabilirsiniz. Partnerinizin nelerden hoşlanabileceğini tahmin ediyorsanız işiniz daha kolay.

Afrodizyak etkisine sahip yiyeceklerden de faydalanabilirsiniz. Cinsel isteği arttıran arjinin maddesinin bulunduğu besinler cinsel ilişki istediğinizi arttırıcı etkide bulunacaktır.

Giyim stilinizi değiştirin! Her gün aynı tarz kıyafetlerle karşısına çıktığınız partnerinizi şaşırtın.sizi hergün pijamalarınızla görüyorsa bir de seksi iç çamaşırlarınızla karşısına çıkmayı deneyin. Ve bunu tavırlarınızla da destekleyin. Tüm bu farklılıkla cinsel yaşamınızı canlandırın.
Değişik fanteziler geliştirin. Cinsel yaşamınız hakkında küçük muhabbetler yapın. Değişik stiller deneyin.
Tüm bu farklı önerileri bir araya getirerek elde edeceğiniz sonuç ile sizi renkli bir ilişki bekliyor olacak. Önerilere kulak verin, cinsel yaşamınızı canlandırın.

Bir cevap yazın