erkek sağlığı

Erken boşalma bitkisel tedavi yöntemi

Erken boşalan erkekler, tedavi için bitkisel ürünler kullanması çok yerinde bir davranış olur. Erken boşalmanın nedenlerinin birçok faktörü vardır. Ama uzmanların belirttiğine göre bu faktörlerin en önemlilerinin başında stres gelmektedir. Bu yüzden erken boşalma bitkisel tedavisinde rahatlatıcı ürünler kullanabiliriz.

Havlıcan, erken boşalma bitkisel tedavisi konusunda çok etkili bir şifalı bitkidir. Bu bitki kök şeklinde olup aktarlarda öğütülmüş olarak toz halinde bulunur. Balla macun yapılıp yenilebilir veya köklerini kaynatmak sureti ile çayı içilebilir. Çörek otu, eğer soğuk sıkım çörek otu yağı kullanılırsa derhal etkisini gösterir. Karanfil, hem strese hemde erken boşalma sorununa faydası olan tek bir bitkidir. Kök ve odunsu bitki olması dolayısıyla kaynatılarak içmek gerekir. Bes base, tek başına veya karanfil tomurcukları ile beraber macun şekline getirilerek 10′ar gram yutulursa erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli mesafeler alınacağı ibni sinanın eski el yazması kitaplarında bildirilmektedir.

Erken boşalma bitkisel tedavisiyle sorunlarına büyük ölçüde çare bulabilirler. Şüphesiz erken boşalma tedavileri ile ilgili pek çok daha bilinen şifalı bitkiler vardır ama, hem en çok etkili olanların başında bu şifalı bitkiler gelmektedir ve hem de bu bitkilerin şifası tecrübe ile sabittir, yani deyim yerindeyse referanslıdır.

Bir cevap yazın